O nas 

 

Historia firmy

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce znanej i uznanej na świecie czeskiej firmy Nitro Scooters.

Firma, którą reprezentujemy w branży pojazdów silnikowych działa od 2002 r. W hulajnogach silnikowych zaczęła specjalizować się w 2007 r., kiedy to stała się wyłącznym importerem największego światowego producenta hulajnóg silnikowych. Działalność handlową rozpoczęła od oferty amerykańskiej marki X-Treme scooters. W 2008 r. zdecydowała się stworzyć własną czeską markę Nitro Scooters i w związku z tym rozszerzyła ofertę. Jednym z elementów przejścia na własną markę była szybka poprawa jakości, wprowadzenie wielu innowacji technicznych oraz poszerzenie oferty akcesoriów.

Nasza firma – poza sprzedażą detaliczną i hurtową – zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny hulajnóg silnikowych Nitro Scooters. Oczywiście oferujemy także kompletny zestaw części zamiennych i akcesoriów.

Obecnie NITRO SCOOTERS ma swoje filie na Słowacji, Węgrzech oraz w Austrii, Niemczech i Rumunii. Nasza marka jest jedną z najlepiej sprzedających się w historii marek hulajnóg silnikowych w Europie Środkowej i jesteśmy naprawdę dumni.

 

Kontrola jakości

Pomimo coraz wyższej jakości produktów nie pozwalamy sobie na sprzedaż hulajnóg bez własnej kontroli. Każda hulajnoga jest przed sprzedażą kontrolowana i profesjonalnie regulowana przez naszych techników. Rezultatem jest profesjonalne ustawienie a hulajnoga przygotowana do natychmiastowego i bezpiecznego użytku.

 

Gwarancja na Nitro Scooters

Nasza firma udziela 2-letniej gwarancji na oryginalne hulajnogi silnikowe Nitro scooters. Ponieważ działalność handlowa naszej firmy skupia się wyłącznie na hulajnogach silnikowych, klienci nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo gwarancji ani o możliwość zakupu wszystkich części zamiennych nawet po kilku latach.

GRUPA RC SQUADNitro scooters – motohulajnogi.pl

rc squad